GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 8146453
nr 814 6453
Lockurna
+ skål, Japan + Kina, 1700-/1800-tal, höjd: 29 + , diameter: 20
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:34:14
150 kr
250 kr
300 kr